• Ed Oudenaarden

De Stad Amersfoort feliciteert alle geslaagden

AMERSFOORT Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst!

Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via stad.amersfoort@bdu.nl.

MAVO Muurhuizen

HAVO

Amersfoort: Manouk van de Biezen, Merel van Zijl, Suzanne de Schepper, Thijs van Kolfschooten, Thom Sandbrink

Bunschoten-Spakenburg: Laurien van de Wolfshaar, : Myrthe van de Bor

Leusden: Pepijn Zuiderveld

MAVO

Achterveld: Nynke Voorburg

Amersfoort: Amber Looijen, Angel van Leuveren, Anil Akyürek, Anouschka van Akkeren, Bert-Jan Beun, Buse Uludas, Chanel Croes, Dahlia Fremouw, Dana Horseling, Danitzia Martijn, Desirée Appelo, Dylan Haneveld, Edanur Çerçi, Eline Harte, Elliot Bertels, Emilie van der Rijst, Ertan Arslan, Esma Yildiz, Esther van de Wakker, Fabiën van Middelaar, Fleur Markus, Furkan Bacaksiz, Gijs Rine, Imane Bouzid, Isa Hofstra, Jason Remak, Jenny Mijnes, Jeske van Hamersveld, Jesper Vial, Jesse Flamman, Joëlle Rijnaard, Jordayn de Jesus, Joris van Ooijen, Judith Zomer, Lara Kingma, Lara van der Wolf, Lars Korunka, Lisa Simmelink, Loïrena van Vloten, Lotte van 't Klooster, Madelon van Nieuwenhuizen, Marian Osman, Mateusz Kaczmarczyk, Matz Haaksman, Maurits Vlastuin, Meike Lanting, Melissa Gielings, Merel van Delft, Milou van de Wakker, Mitchel Landman, Mohamed El Handouni, Nassima All Abbass, Necattin Karaman, Niels de Graaf, Nienke Ploemacher, Nina van Hamersveld, Nisa Yaylali, Noah Tolboom, Patrick van der Vegte, Peter Voskuijlen, Pien Does, Pim Huijgens, Redouan Salama, Rick Kraak, Rimon Jongejan, Ruben van der Weijden, Sander Renes, Sanne Staal, Sanne Tolboom, Sanne van de Poll, Semi Çayci, Sophie Cavalje, Sophie Hartzema, Sophie Splint, Sterre van den Berg, Susan van den Berg, Tarik Tosun, Thijs Barendregt, Thijs Konijn, Thomas Mosterd, Timo Smolders, Toine Sandbrink, Trevor Oosterhout

Baarn: Jesse van den Hoven

Hoevelaken: Arslan Gümüs, Ilse Hemstra, Marleen Beekman, Nikki Hartogsveld, Olaf de Rijk, Romy Kelder, Sarah Lozano y Salas, Stan Nieuwmans,

Hoogland: Elif Yilmaz, Floor Pesch, Ilya Homai, Jolie van 't Hof, Joshua van Dijk, Koen Groenestein, Lotte Schipper, Rick van der Kraats, Romy Herlé, Simone van de Fijnegeer, Sophie van der Rijst, Soreda van Doorneveld, Vera Brundel

Hooglanderveen: Daan van Os, Hessel Kapteijn, Jet van de Wolfshaar, Matthijs Lutter, Leusden: Ann-Sophie Vermeulen, Bas de Wit, Bas van de Lagemaat, Ilana Havens, Isabel Rouwhorst, Jan Pluim, Jelle Buurman, Jill Cooiman, Jitske Broersma, Jordy van Eeden, Jorn Vos, Linda Gijben, Luc Zwiers, Maudi Broersma, Maxime van Zandbrink, Melvin Onderwater, Roald Bastiaansen, Romana Vos, Sam Dieduksman, Stan Damhuis, Thirsa van Velzen, Tom Bosma, Yvanka Bakkernes

Nijkerk:Frank Remijn, Aniek de Witt, Eise Snijder

Stoutenburg: Vincent Molenkamp

Woudenberg: Jochem van de Craats, Ruben Snijders

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Arnhemseweg 65, Amersfoort

VMBO, basisberoepsgerichte leerweg

Amersfoort: Venice de Blois, Aïcha Hortensius, Leon Kortes, Jordy Lokhorst, Suzie Rangel, Vincent Schmohl, Lisa Smink, Amir Tromp, Cecilia Visser, Aron de Vos.

Hoogland: Iris Ploeg.

Leusden: Chantal Hovenga, Eleen Muradyan.

Scherpenzeel: Bas Ritmeester.

Soest: Alissa Buitendijk, Rabeca Dijkhuizen.

Woudenberg: Nick van Raaij.

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg

Amersfoort: Taminho Aponno, Ilse Douma, Daniël van Gurp, Lewam Haile, Donny Mai, Tamara van Nus, Mirjam Plug, Nick Veldman, Christine Wels, Jayashee Zweers.

Leusden: Rick Coenen, Huib Lievers.

Nijkerk: Timon Bruins, Daniël Geersing, Chantal van Wijk, Bart Vermeer.

Nijkerkerveen: Jantine Rakhorst.

Putten: Elsemarijn Folmer, Daan Gerrits.

Woudenberg: Vera Amerongen, Leonie Nuaku.

VMBO, theoretische leerweg

Amersfoort: Dick Geelmuijden, Mark Hogendorf, Laurens Meerveld, Max van Munster, Amber Renkema, Diamond Wilson.

Hoogland: Emma Punter.

Hooglanderveen: Job Krikke, Laura Potjes.

Leusden: Sanne Boersema.

Nijkerk: Jorien van den Berg, Herrina van Breenen, Gijsbert van Gessel, Christine van Middelkoop, Dorien Pekelaer.

Soest: Esmée van de Bunt, Nelis Joustra, Nazrawit Tsegaye.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Paladijnenweg 251, Amersfoort

Havo

Amersfoort: Steven van Apeldoorn, Hester Boersema, Timon Broersma, Matthijs Buitendijk, Lisa Hessel, Christianne van der Horst, Jefta van der Horst, Naomi Kamerman, Sergio Kozjak, Sjoerd Kramer, Nina Kruijsbergen, Chris Kuiper, Charlotte Lagerweij, Steven de Meer, Hobrin Morgan, Job van Oordt, Judith van Oordt, Rick Ouwersloot, Sifra Provoost, Marieke de Rijke, Suzet van Rossum, Ilse van Vondel, Samuel van Wijland.

Hoogland: Mark Beukers, Koen Mijnheer, Timon van Randwijk.

Hooglanderveen: Joël Boonstra, Daniëlle Bronsema.

Leusden: Sander Aikema, Thom Bakker, Joanne Bosma, Charlotte van Gijzen, Jitze van der Vinne, Evy Vollaard, Liesa van de Wolde.

Nijkerk: Rianne Bolks, Laura Bouwman, Julian van Dijk, Patrick van Dusschoten, Eva de Greef, Anne van den Ham, Martijn Lammers, Jente Oldenburger, Marnix Prins, Roos van Renssen, Marit Schelling, Nelleke Sneep, Marlike Sytsma.

Nijkerkerveen: Tom van Donselaar.

Putten: Simone Leeflang.

Soest: Jennifer Sawyer.

Woudenberg: Jordy van Asselt, Daniëlle de Kruijf, Joël Naaktgeboren.

Vwo

Amersfoort: Stefan Boneschanscher, Philip de Bruin, Ite Buist, Christopher Connor, Chris van Dasselaar, Laurens Dijkema, Marc van Doornik, Leon Grasmeijer, Siem de Haan, Gerdi de Harder, Debora Heij, Rachel Houwaard, Martijn Kool, Jafeth Kuiper, Thomas Mebrahtu, Julie-Anne Mooibroek, Marlinde Sonneveld, Judith van der Spoel, Willemijn Tigelaar, Coen Wassink, Bas Wierenga, Hugo van der Woerd, Wouter Zwarts.

Hoogland: Geert Maan, Mirjam Zegers.

Leusden: Job van Kleef, Bernard Lievers, Jantine Treurniet.

Nijkerk: Daniël van Herwijnen, Hanna Kuijvenhoven, Celine Prins.

Nijkerkerveen: Hilde van den Ham.

Amersfoort, Van Lodenstein College

HAVO

AMERSFOORT: Nynke de Bruin

BARNEVELD: Harmke Bakker, Margreth van Beek, Jaco van den Bosch, Jo-Anne Brouwer,Anne-Fyke van Dam, Gerjanne Drost, Frits van 't Foort, Silvan Hardeman, Willemieke Heij,Ewoud de Jong, Corinda Kauffmann, Melissa Kok, Sarah Kooij, Hetty-Mardine Kooyman,Riëtte Kroon, Jeanine Mauritz, Arjan Pater, Marc van Rijswijk, Geert-Jan Smit, Brand-Jan Soetendaal, Jacqueline van Stam, Henrieke Waaijenberg, Nicolien van Wessel, Jolien Wijnne,Ilse van Wingerden.

ERMELO: Corine Kats.

HARSKAMP: Heiline van Essen, Hilde Flier, Antwan Waaijenberg.

HOEVELAKEN: Daniëlle van Schaik.

KOOTWIJKERBROEK: Aldrik Lassche, Willemijn ter Maaten, André Slokker, Dick van der Tang, Gert van Zijverden.

LEUSDEN: Eline Geluk, Lydia Groothedde.

LUNTEREN: Wendy van den Berg, Rebecca van Keulen, Jacoline van de Kieft, Janneke van de Kieft, Jacob Jan van Kooten, Dinand Ploeg, Corinda van Roekel, Gelinda Snellen, Rosanne Snetselaar, Willeke Soetendaal, Sarine Verhoeve, Jacolien Vlastuin.

NIJKERK: Niesanne Ploeg, Daniëlle van de Poll, Gijsbert van Veldhuizen.

NIJKERKERVEEN: Marlisa van Driesten, , OOSTZAAN, Arnold Voorwinden.

PUTTEN: Niels van den Berg, Elise van de Kamp.

SCHERPENZEEL: Jeroen Berkhof, Marco Blankenstijn, Wouter de Jong, Marijn Koetsier, Henrieke Tijssen, Erika van der Velden, Jorien van de Vliert.

TERSCHUUR: Diederick Kleijbergen.

WEKEROM: Bert-Jan Waaijenberg.

WOUDENBERG: Diederick Boersma, Roseanne Bos, Marit Breugem, Daphne van Gelder, Rogier Holleman, Daniël Huizer, Rutger van der Laan, Evita van Veldhuizen, Nadine Vorstelman.

ZEEWOLDE: Rianca de Pater, Laura Vegers.

ZWARTEBROEK: Rianne Muis.

VWO

AMERSFOORT: Arnoud de Jong, Hein Vos.

BARNEVELD: Alette Bisschop, Nelleke van den Bosch, Kasper Bronkhorst, Gerwin Evers, Arjen Klein, Jan de Korte, Willemien van Leeuwen, Julia Morren, Barend Jan van Nifterik, Jan-Mark Schout, Emma Schreuder, Willem Verheij.

DEN DOLDER: Marijke van Selm.

HOEVELAKEN: Gerianne van Emous, Jaco van Schaik.

KOOTWIJKERBROEK: Mathilde van Reenen.

LEUSDEN: Anne Bos, Wouter van Braak.

LUNTEREN: Theo van der Lee, Miriam van de Woestijne.

NIJKERK: Henrik van Hoef, Gijs Lozeman, Nienke Postema, Jacco Prins, Christian Stam.

SCHERPENZEEL: Jelmer Pruim, Gijsbert van de Waerdt.

SOEST: Damaris Fikse, Sjaak Fonville, Aleida Gaasbeek, Femke Kriekaard, Wilmar Saly,bErwin Veldman.

TERSCHUUR: Stefan Zwaan.

WEKEROM: Mariëtte Waaijenberg.

WOUDENBERG: Willeke van Ginkel, Maaike van der Lee, Gerlinde van Raai, Daniël Verloop, Maurits Visscher.

ZEEWOLDE: Jan den Hartog.

Christelijk Lyceum Veenendaal

Mavo

Amersfoort: Reyan Kruize

Waldheim, Baarn

vmbo-tl / mavo

Amersfoort: Jip Franken

Het Baarnsch Lyceum

HAVO

AMERSFOORT: Rick Blankestijn

Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt

Gymnasium

Amerongen: Tomas Ronald Baçe.

Amersfoort: Nienke Lotte Aa, Joppe Johan Bast, Jip Benthem, Zoe Augusta den Bieman Maturana, Tamar Rosa den Blijker, David Boekestijn, Simon Böhmer, Juliëtte Charlotte Buijtelaar, Lars Jorian Buijtelaar, Eva Burger, Catherina Lidwien Burgers, Sterre Cuppens, Amanda Alexandra Martina Dekker, Arthur Ronald van Dijk, Irene Aleida van Dolderen, Tom Hans Draaijer, Mees Willem Gerhard Frensel, Tjeerdtje Johanna van Gastel, Eleanor Elisabeth Gelpke, Aniek Henriëtte van de Graaf, Haye de Groot, Adrianus Johannes van de Haar, Pelle Nout de Hamer, Nurefsan Hato, Max Martijn van den Heuvel, Florine Agnes Hiemstra, Dennis Maria Richardus Hilhorst, Jur Hoogervorst, Kirana Izabelle Huijsman, Laura Henrike Hurenkamp, Rik Jan Janssen, Jip Jorrert de Jong, Ties Kees Kamminga, Pieter Bernard Kappelhof, Feyyaz Emin Karaçam, Joris Mark Joost van Kempen, Ruben Emile Kiers, David Boris Kramer, Yuri Alexander Laar, Matthijs Willem de Lange, Thijs Einbert Langevoort, Hugo Paul Lantinga, Tess Jelena van Leeuwen, Thom Atze van Lieshout, Nicolaas Robert Loderichs, Jasper Milan Lok, Juliette van der Meij, Kees van der Meulen, Vittorio Marco Minghetti, Chris Oost, Marieke Elisabeth Pakker, Lotte Pitlo, Rijkje Wijnanda Plantinga, Quinten Godert van der Poel, Maura Godeliva Polano, Teunis Johannes Prins, Maarten Willem van Rhijn, Maarten Cornelis van Rijckevorsel van Kessel, Stan Joad Job de Ronde, Floor Klaske Rothengatter, Mats Bernardus Adrianus Ruwe, Ties Gerard Schwertasek, Tess Hannah Stepek, Lillian Stewart, Sandrine Adriane van Stijn, Joppe Antony Stokvis, Floris Quirijn Tas, Juliette Liz Tiel Groenestege, Quirine Emmanuelle Maria Tielens, Merel Noortje Troost, Mirthe Maria Trox, Wander Vermeulen, Anoek Bodil de Vries, Olivia Josephina Johanna van der Weiden, Kika Fleur van Well, David Wesselman, Daan Winters, Mert Can Yildirim, Karlijn Albertien Harma Zwiggelaar.

Baarn: Sarah Anna Louisa Crucq, Eleonora Henriëtta Anna Maria van den Dungen, Ruben Cornelis Korpelshoek, Laura Nina Maria Ligthart, Pieter André Mascini, Alexandra Tatyana Jacoba van der Wurff, Els Wiekie Paula Zeiss.

Barneveld: Francisca Baukje Faber, Djanira dos Santos Gomes.

Bilthoven: Suzanne Willemijn van Schaik.

Ede: Grigoriy Vladimirovich Romanenko.

Hoevelaken: Amarant Dunya Marin Hoofdman.

Hoogland: Thomas Felix Kloezeman, Esmee Overkempe, Casper Jens Roelofs.

Hooglanderveen: Valentine Jia-Yu Gu.

Leusden: Jasper Reinders Folmer, Bas van Gorkum, Sander Joseph Lambert Hoving.

Maarn: Max Paul Otto Dom, Jeroen Terence Jacob Kearns, Piet Joachiem Verschoor Schoenmakers.

Maarsbergen: Teun Everwijn.

Nijkerk: Marianne Ferwerda, Matthijs Pepijn Roelofs, Laura van Stein, Tommaso Xander Verhoog.

Soest: Muhammet Emin Bilgic, Nienke Rianne Marije Blom, Jelle Hemmo Bosscher, Jogchem Tim Brouwer, Rutger Anton Kastelein, Valerie Sophie Louise Keuker, Teun Jasper Lowie, Patrick Martijn Oetelmans, Noah Benjamin Tabernal, Johannes Pieter Voerman.

Soesterberg: Noortje Else Marijke Figee.

Terschuur: Hanna Ruth van de Glind.

Zwartebroek: Emma Anne Kooistra.

Openbaar Lyceum De Amersfoortse Berg

Mavo

Achterveld: Jens Bontje

Amersfoort: Harm Hans Ambergen,Thijs Bloemhof,Naomi Bron,Karlijn Maria Louise vanDiermen,Zoë Michèlle de Groodt,Mats Hofste,Lucas Wilhelmus Gerardus Hoogeslag,Maaike Hoogland,Sannah Klomp,Sander Jan Jager,Pim Lammers,Julian Alec van Leeuwen,Maurice Elias Meledi,Noortje Myrthe Nijenhuis,Shanice van Nimwegen,Melina Nosratifard,Joris Colijn Pril,Kees Daniel Schaefers,Jorrit Olivier van Soest,Stephan Laurens Topper,Madelon de Vos,Maaike Marije Nanny Wijnen,Sander Gert van Zon

Leusden:Ward Reinier Besseling,Tycho Bontje,Lisa Els Gre van Empelen,Rilana Gabriëlle Hopman,Rolf Ronald Jongejan,Ryan Verf,Rens Verheijden,Sem Pieter Hein Voormolen, Matthijs Christiaan de Vor,Jochem van de Water

Soest: Serdar van der Goot

Soesterberg: Liselot Hendrikse

Stoutenburg: Jesse Schneiders

Woudenberg: Dolores van den Berg,Lotte de Jong,Jordy Kok,Linda van Ommeren,Margot Dorothea Sanders,Willemijn Dinte Slot

Havo

Amersfoort:Charlotte Lina Karina Abels,Christiaan Erwin van Asbeck,Dorien Juliette van Beers,Fatima Belgot,Coert Andreas van Berkel,Roderick Christiaan Berlo,Lou Bikkers,Charlotte Françoise Patricia Leonore Boeijen,Max Hein Kristiaan Bulder,Luc Paul Dijkman,Romain Dobben Alexander Rupen Essaijan,Lude Milan Fluitsma,Tiber Jetro Foesenek,Selena Celista Glättli,Sanne Hannink,Feline Heeling,Pepijn Ivo de Heer,Damon Heermand,Shiro Merlijn Hierck,Lisa Hoogland,Sjoerd Jacob van Houwelingen,Kevin Tekin Ilhan,Maartje Eva Monique Jansen,Reinhart Josinus Antonius Jas,Sil Matt Keuss,Karin van der Knaap,Rudy van der Knaap,Lisa Knegt,Floris Bart Wilhelmus Koevermans,Victor Jeroen van der Kooij,Tobias Willem Kroes,Bo Kwakernaak,Maithe Dorothea Helena Maria Lagerweij,Raven Marin Lakerveld,Noor Josefien Madouas van Leemput,Alicia Wilhelmina Elizabeth Maria Lemmers,Arun Pavankoemar Mangal,Rubén Nicolás Mosterd,Kamellia Nosratifard,Eelke Oosterkamp,Lara Anne Perdok,Kiki Pfrommer,Sebastian Ravestijn,Jasmijn Reumkens,Ocean Jay Riechelman,Elisabeth Renate Maria Rond,Hans Wisse van Rooijen,Suzanne Rieke van Schaik,Mats Schwegler,Ivar Leander van der Stappen,Bibian Julie Stellema,Anne Iris Timmermans,David Gijsbertus de Vries,Ella Cornelia de Vries,Vincent Sander de Vries,Oktay Mehmet Vurgun,Maud Katja Zarah Waasdorp,Pieter Johannes Jacobus van der Werff,Rick Willems,Hessel Pieter Wilpshaar

Hoevelaken:Tijmen Sebastiaan Smink

Hooglanderveen:Giovanni Kaaijk

Leusden: Julian Ciputra Kim Liong van den Berg,Mark Gerard Bos,Marloes Gerdien Pieternel van den Bosch,Susanne van Buel,Emma Marijne Cardinaal,Silke den Dulk,Bodi Nana Maria Heijnes,Demi Houtveen,Annefleur Janne IJzerman,Stijn Jantzen,Christine Marjoleine Jongejan,Fycho Jan Willem Kemps,Orlando Kok,Dieuwertje Hanne Apoline Los,Maria Elisabeth Meijer,Wilhelmina Juliana Meulenkamp,Sophie Elisabeth van Midden,Carolina Helena Nanda Pon,Sjoerd van Rooden,Kevin Sloterwijk,Danique Dyanne Michelle van den Tweel,Sophia Josefa Vis,Timo Walraven

Maarn:Milou Florien Schiks

Soest:Simeon Indigo Arduin,Rick Ernest Treep,Chimène Visser,Lotte de Wolf

Soesterberg:Anouk Oosterbeek

Vwo

Amersfoort: Stijn Antonius Johannes van Aken,Mirte Marieke van Balen,Britt Annemijn Belt,Arie Floris de Bles,Niels Bernardus Marcellinus Blom,Roos Elle van de Boel,Sander Jozef Johannes Bos,Nene Bouwmeester,Mats Pieter Buis,Noa Arendina Cohen,Sacha Katinka Luca van Dijk,Sarah Anne Driessen,Casper Jeroen van Eijden,Yora van Eijk,Jort Aernout Fernig,Julia Nathalie le Fèvre,Sanne Fransen,Bente ter Haar,Matthijs Han,Charlotte Hemmes,Nina Loeka Hezemans,Nore Dalí Joséphine Van Hoef,Sybren Ynte Hoekstra,Gijs Jan Hubers,Casper Huurdeman,Annelotte Jasmijn Kalb,Evan Kemmer,Wieske Kemmer,Tommie Kerssies,Luca Rosalina Keuben,Joost van Kleef,Menno Knol,Bruno Maroïn Kroon,Emiel Lammers,Emma Marlene Cornelia van der Leeden,Lieve Anna Maanicus,Ke Mochel,Eva Louise Möller,Odile Theke Niers,Emma Barbara Nieswaag,Rick Rense van de Pijpekamp,Danique de Ridder,Tom Daniel te Rijdt,Thomas Marinus Rijsman,Anna Marise Rosan Robbesom,Janno Marten Scheffers,Joost Scholten,Ralph Schrijer,Marcella Sijm,Nina Isabelle Andrea Splinter,Maykel Aljo Stekelenburg,Luca Jante Laetitia van Tilburg,Daan Wilhelmus Anthonius van der Veen,Arthur Simon de Visser,Femke Annemijn de Vogel,Sarah Willemijn Weenink,Demi Welgraven,Isabel Julia Zimmermann,Noortje Attie Zwart

Hoevelaken: Lucas Bouwman,Sarawitia Franken,Femke Sanne Leenen,Nadine Meister,Daan Willem de Roode,Romy Snaauw

Hoogland: Stijn de Koning,Stijn Jan van der Riet,Max Tigo Rietberg,Eline Elisabeth van Rijswijk

Leusden:Hanna Ellen van der Boor,Jelle van den Brink,Janine van Buel,Natalie Susanna Adriaantje Hijmans,Mohamed Kamal,Pepijn Joost Martijn Korten,Finn Samuel Kruyff,Eva Sofie Lemmens,Anna Vermeer

Soest: Lianne Monique Goebel

Woudenberg: Hevrest Essa,Florence Joanne Carine Starrenburg,Jesper Jari Visser

Nijkerk, Corlaer College

Atheneum

Economie en Maatschappij

Amersfoort: Daniël Santé, Maxime van der Windt

Natuur en Gezondheid

Amersfoort: Marlous Krelage

Havo

Cultuur en Maatschappij

Hoogland: Lieke Samuels

Economie en Maatschappij

Amersfoort: Anne-Renske Griffioen, Mart Griffioen, Tristan van Heusden, Timon Hoogendijk, Carlijn Schaeffer

Hoogland: Leanne Brundel

Hooglanderveen: Rutger de Nooij

Natuur en Gezondheid

Amersfoort: Verouz van Bohemen, Hannah Kneefel

Hooglanderveen: Lotte van Eekelen

Natuur en Techniek

Amersfoort: Bart Bosman

Bouwtechniek schilderen

Amersfoort: Thijs Kers

Elektrotechniek

Amersfoort: Robin Dikkeboer

Hoogland: Damon Suvaal

Handel & Verkoop

Amersfoort: Sha Abdullah, Gerry Hiemstra, Robin de Ridder

Metaaltechniek

Amersfoort: Mark van der Lee, Maurice Luycx

Zorg & Welzijn

Amersfoort: Manouk van Essen, Menno Stekelenburg

Hoogland: Romy Schoonderbeek

Bouwtechniek schilderen

Hooglanderveen: Brian de Jong

Bouwtechniek timmeren

Amersfoort: Steven Boekhout

Elektrotechniek

Amersfoort: Ramon Eekhof, Robbert van den Hoogen

Handel & Administratie

Amersfoort: Berfu Akin, Emiel Burggraaf, Leon Dijksma, Naomi Kremer, Randy Lans, Dilana Maätita, Ömer Sönmez, Noah van der Velden, Jaleesa de Wit, Roos van Zijl

Hoogland: Milou Stalenhoef

Metaaltechniek

Amersfoort: Rick van der Geest, Bob Kreijne, Simon van Loon, Erik de Vroedt, Kevin Wittink

Hoogland: Jesse van Klaveren

Zorg & Welzijn

Amersfoort: Nina van den Hoven

Hoogland: Manon Smeele

Hooglanderveen: Anniek van Valkenhoef

Vmbo Gemengde leerweg

Economie

Amersfoort: Anouska Band

Vmbo Theoretische leerweg

Economie

Amersfoort: Sarah Ahmadi, Okan Kara, Ryan Martens, Vinay Ramautar

Hooglanderveen: Kelsey Croes, Ryan Sewnundun, Nick Veenstra, Merel van der Worp

Techniek

Amersfoort: Loïs Arentsen, Youri Baars, Stan Bruins, Noah Rijshouwer, Imre van Surksum, Rodney Viester, Ruben van de Werf, Roos Winkelman

Zorg & Welzijn

Amersfoort: Ishani Mangroe

Hooglanderveen: Michelle Bosman, Iris van Wee