• Archief BDUmedia

Dit zijn de geslaagden op GSG Guido

AMERSFOORT Gereformeerde Scholengemeenschap Guido in Amersfoort heeft de geslaagden bekend gemaakt. Hieronder de namen van de gelukkigen. 

LOCATIE ARNHEMSEWEG

VMBO, basisberoepsgerichte leerweg Amersfoort: Nadine Dorland, Job Geense, Laura de Rijke.

Hoogland: Jasmijne van Noort.

Leusden: Elisah Schouten, Lennart Visser.

Nijkerk Gld: Martin Medendorp.

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg

Amersfoort: Minke Hoekzema, Walter Hofman, Mirjam Koelewijn, Sarah Meerveld, Daan Roerig, Marijn Rots, Boaz Timmerman.

Nijkerk Gld: Jos Bakker.

Soest: Shivan Gopalrai, Wilrik Westeneng.

Woudenberg: Daan van Gulik, Geert Timmer.

VMBO, theoretische leerweg

Amersfoort: Marlieke Doorn, Stan de Graaff, Mirthe van der Horst, Jente Houwaard, Thimon Karens, Thirsa Mebrahtu, Lina Tiemens, Amel Verhoeff.

Hoogland: Sander Bouwman, Chris Zegers.

Leusden: Sherilyn Klok, Reinier van Roosendaal.

Nijkerk Gld: Jasper Kamphorst, Givan van den Berg, Joëlle Haan, Sifra Huisman, Boaz Stam, Eline Verbaan.

Putten: Caroline Tomassen.

Soesterberg: Marita Borgers.

Woudenberg: Kenzo Geurs.

LOCATIE PALADIJNENWEG

Havo

Amersfoort: Niek Bazuin, Thimo Blok, Judith Bodzinga, Marc Bovenhuis, Danique de Breet, Charlotte Dunsbergen, Nina van Gennep, Ali Ghasabi Haghdoust, Martijn Ham, Joran Heij, Johan van Hoek, Matthijs Hoeve, Rachel van der Horst, Nikita Jongeneel, Sophie Jonker, Timo Kozjak, Suzanne Lagerweij, Leanne de Meer, Sven Ober, Leah Provoost, Marco Schutte, Harmen Tigelaar, Wyan Timmers, Adaobi Umeugo, Suzanne van der Velde, Peter Viney, Rinco Baan.

Hoogland: Ruben Oosterink, Jana Zimmermann.

Hooglanderveen: Charlotte Stellaard, Tamara Brandemann, Lucas Mulder.

Leusden: Dianne Pouwels.

Nijkerk Gld: Anton Pieter van Olst, Marije Schalk, Johan van den Berg, Suzanne Niewold, Mirthe Veening.

Nijkerkerveen: Rick Bast, Christiaan Guliker.

Putten: Maurits Heinen, Vera Schouten.

Scherpenzeel Gld: Jonathan de Wijs.

Soesterberg: Annelies Borgers.

Woudenberg: Max de Kruijf.

Vwo Amersfoort: Tein André, Tess van Buuren, Thirza Dijksterhuis, Ward van Doornik, Chris van Eijsden, Froukje Grünbauer, Liza Janzen, Levi Knigge, Anouk Kooistra, Robert Kortus, Amber Kunnen, Rosalie Lucas, Stephan Marsman, Hanneke Niemeijer, Ilse Offereins, Anne van de Put, Roos Strijker, Emily Timmer, Eline Vreeken, Matthias Westrik.

Hoogland: Michiel Hollestelle, Julie-Anne Siebe, Annick Zegers.

Leusden: Floris Dorrestijn, Wouter Gerritsen, Annemiek van Loon, Matthijs van der Ploeg.

Nijkerk Gld: Pauline Cordia, Glenn du Crocq, Wim van der Lugt, Simon Nijhof, Brenda Nijmeijer, Jorn de Gelder, Ilse Rozema, Xander Schuurman, Bart Sprokholt, Lenno van Straalen, Nienke Verbaan, Anne-Maaike Verhoef, Marijn de Vos, Christel de Vries.

Nijkerkerveen: Emily Boessenkool.

Soest: Janneke Heij, Anna Krikke, Hanna Meeder, Emma Tiggelaar.

Omdat ook middelbare scholen sinds mei te maken hebben met een vernieuwde (strengere) wet Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) - en de redactie afhankelijk is van de scholen voor levering van alle geslaagden - kan De Stad Amersfoort dit jaar helaas slechts zeer beperkt namenlijsten van Amersfoortse geslaagden publiceren.