• Ed Oudenaarden

Stedelijk Gymnasium maakt geslaagden bekend

AMERSFOORT Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt heeft alle namen bekend gemaakt van de leerlingen die in één keer geslaagd zijn voor hun eindexamen. 

Achterveld: Anne Fraukje de Haan

Amersfoort: Petronella Anne Adank, Charlotte Annelie van de Beek, Tygo Sieb Bloem, Kathleen Koosje de Boer, Julia Barbara Lore Boon, Joanie Helena Michelle Bruggink, Julia Elise Burgers, Cemre Cengiz, David Boedy, Chavannes Hui Liana Chen, Julie Francine Creemers, Klaske Dekker, Max Adrianus Johannes Dieters, Camiel van Eys, Marieke Annemijn Geertje Fortuin, Victor Hendrik Franciscus Gaal, Anne Cato van Gelderen, Sam van Giessen, Willemijn Ischa Catharina Giltaij, Bart Franciscus van de Goor, Valentino Josip Hägg, Matthijs Henk Horst, Sophie Johanna Lucienne Hulstein, Hanna Anthe Hurenkamp, Frits van Hurne, Enola Ogechi Marja Iroh, Elfriede Johanna Stella Noëlle Jansen, Charlotte Frédérique Emma Janssen, Anna Ke, Floor Daphne Kelhout, Sophie Elise Kleber, Mila Bente Dirkje van der Knaap, Olaf Robert Kooiman, Myrthe Jesdy Anne Koppers, Friso Cornelis de Kruiff, Jente Nelleke van Langerak, Michelle Dorothea Geertruida Lans, Elena van Lieshout, Eva Marion Willemijn Lock, Sarah Lisa Mahmoodi, Stephanie Juliette Manusama, Rianne Maxime van der Mark, Constantijn Clemens Meijssen, Stijn Benjamin Notermans, Jip Paul Cornelis van Oordt, Frederique Maria Pool, Hylke Hidde Prins, Heleen Lidwine Stefanie Quekel, Frank George Adriaan Ruempol, Thom Albert Schreuder, Nick Lambertus Cornelis Snijders, Emma Fleur Stalenhoef, Amber Rayen Steenstra, Martijn Frank van Stigt, Roos Pieternel Sträter, Casper Lucas Daniël Struijk, Nina Maria Thoolen, William Karel Laurence Tucker, Fatemina Uzun, Sytse Tom Veersma, Pieter Lodewijk Verheggen, Max August Vermeij, Twan Ha Joon Vet, Julius Anton Veuger, Julia Vita Rosette Visscher, Sarah Wilhelmine Maria Visscher, Aisha Maria Elisabeth Visser, Clara Hadassah van Vliet, Tjerk Jacob van der Weij, Lalot Noa van Well, Timur Leo Ibrahim Weusten, Rowan Jeremy Woering

Baarn: Emma Anna Maria Ligthart

Barneveld: Maureen Maria Helena Molemaker

Doorn: Geart Marten Vledder

Driebergen Rijsenburg: Sweder Gijsbert van Dipten

Hoevelaken: Maud van Deuveren

Hoogland: Sweder Willibrord Leonard Al, Johannes Jacobus de Kleijn, Steijn Meister, Chen Rui Wang

Hooglanderveen: Lieke van den Akker, Martijn van den Akker, Simon van den Akker, Thom Pieter van der Stadt

Leusden: Jasper van Andel, Eva Laetitia Folkers, Sam Martijn Goudriaan, Hidde Hekman, Max Jager, Fleur Sanne Kovács, David Boaz Lips, Fenna Maria Alexandra Lunter, Sam Cornelius Adrianus Pijnenburg, Kennard Ignacio Marinus Reinders, Yara Caibei Riethoven, Moritz Rokitta, Ellen Blanca Louise van Rooijen, Annelot Nolly van der Spek, Jelle Steenge, Jasper Stufkens, Yaran Wiersum

Lunteren: Sam Adriaan Meijer

Maarn: Alessandra Maria Primavera

Nijkerk: Matthijs Johannes Beentjes

Soest: Veere Sofie Boucher, Eugéne Paul Nakanjako, Bob Hubertus Jan Oerlemans, Merel Lotte Rotman, Coco Jarigina Wiegersma

Soesterberg: Misha Jop van den Heuvel

Woudenberg: Max Robinson Kik, Maarten Thomas van Oosterom

Omdat ook middelbare scholen sinds mei te maken hebben met een vernieuwde (strengere) wet Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) - en de redactie afhankelijk is van de scholen voor levering van alle geslaagden - kan De Stad Amersfoort dit jaar helaas slechts zeer beperkt namenlijsten van Amersfoortse geslaagden publiceren.