• Ed Oudenaarden

Alle geslaagden scholengemeenschap GSG Guido bekend

AMERSFOORT De GSG Guido heeft de volledige lijst met geslaagden bekend gemaakt. 

VMBO, basisberoepsgerichte leerweg

Amersfoort: Suzana Arefayne, Amersfoort: Nenwa Khobar, Amersfoort: Michiel Koelewijn, Amersfoort: Elize Kortes, Amersfoort: Willemijn Postma, Amersfoort: Amalia Sihombing, Amersfoort: Bart van der Velde.

Leusden: Wilmar Hovenga, Leusden: Esther Schoute.

Nijkerk: Tim Dokter.

Nijkerkerveen: Naomi Bouw.

Putten: Marnix Mol.

Soesterberg: Naära van Rossum.

Woudenberg: Anneko Dekker, Woudenberg: Mina Saad, Woudenberg: Thom Smink.

VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg

Amersfoort: Liam Blaauw, Amersfoort: Karlijn Burgler, Amersfoort: Marcus de Gans, Amersfoort: Elske Grünbauer, Amersfoort: Tim Kiela, Amersfoort: Merel Koopman, Amersfoort: Chenise Kramer, Amersfoort: Sven Mulder, Amersfoort: Ruth Priem, Amersfoort: Ruben Siebert, Amersfoort: Sarah Vernhout.

Leusden: Julika Bosboom, Leusden: Fabian van Grol, Leusden: Roos Lievers.

Nijkerk: Ellen van Asperen, Nijkerk: Denise van Dijk, Nijkerk: Lars Dokter, Nijkerk: Roan Mook, Nijkerk: Florian Roest.

Putten: Lourens van Dam.

Soest: Valerie Kooter, Soest: David Sawyer.

VMBO, theoretische leerweg

Woudenberg: Mathijs Legemaat, Woudenberg: Ruben Timmer.

Achterveld: Ruben van Doornik.

Amersfoort: Marije Boes, Amersfoort: Lotte Bruijn, Amersfoort: Celine de Graaf, Amersfoort: Iris Hessels, Amersfoort: Else Houweling, Amersfoort: Laurens Houweling, Amersfoort: Sofi Hovhannisjan, Amersfoort: Klaas van der Molen, Amersfoort: Stijn Westrik.

Hoogland: Yvette Slagter.

Leusden: Marieke Vollaard.

Nijkerk: Lisanne Berghuis, Nijkerk: Jorim Kok, Nijkerk: Micha van de Weerd.

Nijkerkerveen: Annika Bast, Nijkerkerveen: Timme van Beek.

Putten: Cornelis Holwerda.

Woudenberg: Damian van Bilsen, Woudenberg: Chrystel Gooijer, Woudenberg: Lukas Naaktgeboren.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Paladijnenweg 251, Amersfoort

Havo

Amersfoort: Jesse van Apeldoorn, Amersfoort: Rosaly van Apeldoorn, Amersfoort: Levi van den Berg, Amersfoort: Esther Bodzinga, Amersfoort: Julianne Buitendijk, Amersfoort: Carsten Bus, Amersfoort: Yasmin Chammas, Amersfoort: Suzan Dieleman, Amersfoort: Rosalie Dunsbergen, Amersfoort: Jasper Hoeve, Amersfoort: Simone de Jong, Amersfoort: Eline Kersbergen, Amersfoort: Joas Kuiper, Amersfoort: Nadya van Maaren, Amersfoort: David Mol, Amersfoort: Daniek van der Molen, Amersfoort: Matthijs van de Put, Amersfoort: Klarissa Rompelman, Amersfoort: Dorine Strating, Amersfoort: Xindi Timmers, Amersfoort: Eline van Veen, Amersfoort: Hanna de Vries, Amersfoort: Dovydas van Wijland, Amersfoort: Annelotte de Wit.

Hoogland: Emma Punter.

Hooglanderveen: Kevin Dorgelo.

Leusden: Wouter Oosterhoff, Leusden: Floor Staal, Leusden: Marieke van der Vinne, Leusden: Sjoerd Visser.

Nijkerk: Joël Blankesteijn, Nijkerk: Douwe Blom, Nijkerk: Susanne van Duinen, Nijkerk: Laura Gardebroek, Nijkerk: Rhodé Groeneveld, Nijkerk: Esther Koopmans, Nijkerk: Bart van der Lugt, Nijkerk: Mirjam Niewold, Nijkerk: Anna Martine van Olst, Nijkerk: Robert Schelling.

Nijkerkerveen: Anne Coljee, Nijkerkerveen: Vera Schotsman, Nijkerkerveen: Alco Westeneng.

Putten: Nienke André, Putten: Lize de Weerd.

Soest: Iris de Krijger.

Woudenberg: Jasper van Deventer, Woudenberg: Thijs Lokhorst, Woudenberg: Hugo van Maanen.

Vwo

Achterveld: Koen van Ginkel.

Amersfoort: Jonathan Beiboer, Amersfoort: Julia van Buuren, Amersfoort: Ruben Caan, Amersfoort: Rosalie Gillot, Amersfoort: Lennart de Harder, Amersfoort: Annice van Hemmen, Amersfoort: Anna Huisman, Amersfoort: Marie-Fleur de Jong, Amersfoort: Maik Larooij, Amersfoort: Daniël van der Lugt, Amersfoort: Jorit Prins, Amersfoort: Thomas de Ruiter, Amersfoort: Alied Smit, Amersfoort: Dinieke van Veelen, Amersfoort: Laura Veenstra, Amersfoort: Jiske van Velzen, Amersfoort: Naomi de Vries, Amersfoort: Tom Woudstra.

Hoogland: Sari Kuiers.

Hooglanderveen: Niels de Wit.

Leusden: Tees Laseur.

Nijkerk: Boaz van Bokhorst, Nijkerk: Rosanne Cordia, Nijkerk: Lourens van Luijk, Nijkerk: Willem Medendorp, Nijkerk: Joëlle ten Napel, Nijkerk: Wiljan Nijzink, Nijkerk: Daan Rozema, Nijkerk: Laurie Vedder.

Nijkerkerveen: Rachel van der Sluijs.

Putten: Niek van Baardewijk, Putten: Marten Bomhof, Putten: Ilse Korsaan.

Soest: Maarten Krikke.

Woudenberg: Matthijs Verweij.