• Jerry Lampen

De vlag kan uit voor deze scholieren

AMERSFOORT Middelbare scholieren zaten donderdagmiddag in spanning. Zij kregen te horen of ze geslaagd waren voor hun examen. Destadamersfoort.nl feliciteert alle geslaagden met hun diploma. Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.

´t ATRIUM

Havo

AMERSFOORT: Ariaan Aberan Tabrizi, Marjolein Achterberg, Laila Akoudad, Maaike van Alsté, Meltem Argün, Niels Arts, Roos Asselbergs, Lisa Baars, Nassim Barkoki, Milan Bonekamp, Maxim Bos, Britt van den Bosch, Imesh Braem, Geeske Bronkhorst, Kirsty Czaszewicz, Eva Drop, Jelt van Ede, Madelon Faraco, Rick Ferwerda, Joey Flos, Chaz Hagenaar, Donald Hioe, Sorrour Kasmi, Pepijn Korff, Anouk Libbinga, Inge van Lint, Tom Matlung, Aksel Meijerink, Job Mewe, Mako Mkrtchjan, Sven Notermans, Bjorn Oude Avenhuis, Aaron Picavet, Quinty Pijl, Peter Pluim, Umut Polat, Thijs Pubanz, Vincent Putman, Timuchin Radji, Joris de Regt, Vera Reinders, Robert Rietmeijer, Roï Rigler, Tessa van der Rijst, Daan Ruitenberg, Sanne de Ruiter, Elmira Serik, Héctor Serrano Pijlman, Octavia Smeeing, Steffan Smink, Kevin Snijder, Maartje Springeling, Anne Veltman, Marlijn Wijkamp, Timon Wijnen, Tirsa van Zijtveld, Carmen Zuidema, Stijn Koks

HOEVELAKEN: Kjell Overeem, Robin Vonder

HOOGLAND: Dominique Bos, Sybren Dillingh, Daan van Elburg, Nena Ellermeijer, Danny van Hamersveld, Jurgen Kruger, Sander van de Panne, Martijn Pasker, Marijke Reinhart

HOOGLANDERVEEN: Luc Blankenstijn, Rutger Zandbelt, Charlotte Bastiaans

LEUSDEN: Astrid Diederiks, Yorick Iwema, Robin Jonkheim, Mirjam Kragten, Eline van Lutterveld

NIJKERK: Niels Bezembinder, Laura Heideveld, Charell van Leeuwen, Sanne Weijzen

SOEST: Niels Hoogenboom

WOUDENBERG: Marleen Groen

ZWARTEBROEK: Gijs de Ridder

Mavo

AMERSFOORT: Abdellah Akoudad, Niels Alkema, Anwer Mardan, Venus Ascencion, Fabian Bakker, Josha de Beer, Boyd Berghuis, Querijn Boshuizen, Thysa de Bruijn, Ahmet Burkan, Tony Chen, Joëlle van Empelen, Kata Gaitanidisz, Justin Gizynska, Wies de Gooijer, Zohair el Hadia, Jamie Hau, Kevin van den Hooff, Ruben Huiden, Joubair Kamouni, Milan Koers, Mischa Korfage, Ilia Mahmoud, Brian Ouwerkerk, Koen Paschedag, Dirkje Pril, Tess Radstake, Didier Rijkee, Robin Rosier, Aylwin de Ruiter, Parastu Saidiy, Abdullah Sanli, Max Simon, Sergen Tamaëla, Simone Truin, Giovanni Visser, Mikey Visser, Luke de Winter, Burak Yildiz, Tomas Zeeman, Valentina Zenuni, Daan Zondervan

APELDOORN: Julian Binnekamp

HOEVELAKEN: Aimée van den Top

HOOGLAND: Dylan Appeldoorn, Lisanne Groen, Evan Holtewes, Imro Pons, Mirte Smink, Jordy Stalenhoef, Faya Willigenburg

HOOGLANDERVEEN: Sven Lablans

LEUSDEN: Shannen Boelen, Noah Rosenboom

NIJKERK: Demi Bokkers, Britt Hoff, Vera Molan, Koen van der Zee

Vwo

AMERSFOORT: Charlotte Jukema, André van Adrichem, Koen Bessels, Sven Bouman, Sophie Brouwer, Sanne de Bruin, Harriëtte Dankers, Tom Doornik, Jelle Draijer, Lent van Ede, Timo Evers, Bart Greuter, Yasmine Halloul, Merle Hattink, Maurits Hebels, Liam van Hees, Isabelle Henskens, Bruno Manuel Hoevenaars, Niek Hoitink, Indra Hokke, Philip van Houten, Nathan Houtsma, Fleur Janssen, Annemarijn Kamp, Layla Karthaus, Jasmijn Kraaijkamp, Sanne Kranenbarg, Laura Lemaire, Merel Linderhof, Wessel van Loon, Ymke van Loon, Floris van der Meer, Denzel Mercera, Luuk Nipshagen, Youri Peek, Freek Schraa, Luna Schuurman, Annemarie Slangewal, Chris Vellenga, Bas Verkerk, Ewan van der Vlist, Maike Wassink, Lars van der Zanden, Pascal Binnekamp,

HOEVELAKEN: Kelly de Jong, Mark Morren, Jeroen Thomas, Lieuwe Zwart

HOOGLAND: Bart Kok

HOOGLANDERVEEN: Emma de Jong, Mara Roelands, Hannah Wasbauer

LEUSDEN: Emiel van Hamel, Lotte Inkenhaag, Saskia Ringoot, Robin Vos, Isabel de Waard

MAARSBERGEN: Joost Grootendorst

NIJKERK: Marina Duister, Gaby Prépost, Brenna van 't Veld, Jip van der Zee

DE AMERSFOORTSE BERG

Mavo

AMERSFOORT: Elvere van Arnhem, Isabel Bakker, Maud van Beek, Roza Mae van den Berg, Esra van der Blom, Britt Bosman, Lesly Grep,Tisha de Groot, Joep Hartelust, Femke Jansma, Leonard Jovicic, Ahmet Kara, Femke van der Kooij, Nikki Koudijs, Luuk Molenveld, Tristan Nenger, Merel Nijman, Vincent Rampen, Haris Semovic, Olivier Vivié, Daan Voogel, Hoikei Wong

SOEST: Ro Barbie, Vivian Brouwer

LEUSDEN: Timo van den Berg, Emma van Dijk, Jesse Hoogeveen, Bram van Laarschot, lse Lippinkhof

SCHERPENZEEL GLD: Levi Davidheimann Beek

SOESTERBERG: Daan Franssen, Pieter Kruiver, Milou Stek

HOEVELAKEN: Reinier van Leeuwen

UTRECHT: Sem Veldman

Havo

DORDRECHT: Tessa van Antwerpen.

LEUSDEN: Thomas Bakker, Max Bolhuis, Pepijn Dee, Emil Dirks, Larissa van Doorn, Wessel Eijs, Jordi van Elst, Jasper van Engen, Jasper Gaarlandt, Joeri Hazelaar, Max Hoetjer, Lex Holt, Hugo Jantzen, Salomé Klijn, Tim van Klinken, Niels Kocks, Ester van der Leer, Coen Loosschilder, Didier Mooren, Suzanne den Ouden, Josje van der Pas, Leon Pollé, Lisa Prinsen, Maarten Puik, Lauryn Remmelswaal, Werner Spall, Jasper Stiekema, Robin Stoové, Romee Tiggelaven, Leonie Verhoef, Frederieke Vis, Ramon Vissers, Robin Weggeman, Sjors Wijsman.

AMERSFOORT: Floor Becx, Sophie van den Bedem, Fabian Bol, Lara Bos, Daan Brouwer, Lotte Cretier, Fenna Dienaar, Midas Dorrestein, Jeroen Duin, Ellenoor Düpper, Arthur van Essen, Karna Faber, Tessa Feuerstein, Jeppe Foesenek, Bouke Gaastra, Sander de Graaf, Berend van Gurp, Jelte de Haan, Poyan Heermand, Anouk Jansen, Laura van Kalleveen, Eva van Kalsbeek, Loraine van Keken, Thijmen Kerssies, Kirsten Klein, Tobias Kool, Bo Koper, Stella Landsheer, Julian Nauta, Stefan Nijkerk, Maartje Nix, Inge Ovink, Bart Polman, David Postema, Sam Rine, Ella van Roozendaal, Ilona Ruitenbeek, Emile van de Sande, Thomas Sandel, Sophie Scheltinga, Jasper Schilthuis, Hester Segaar, Lars Slootweg, Daan Smits, Lucas Snijder, Eduard Snoerwang, Derk van Soest, Kris Sonneveld, Freek Tammeling, Marthe Thompson, Elien Toonen, Martijn Toonen, Max van Toren, Emma Verrijp, David Visser, Thomas Vuister, Zeliha Vurgun, Lotte van Wijk, Finn Wood, Bieke Zorn, Nathalie Zuijdendorp, Tom Zweep.

SOESTERBERG: Maartje Beerepoot, Jamie de Bruin, Maxime van Esseveld, Indra Hooff, Sophie Leusink, Jeanine Luteijn, Brian Maasse.

HOOGLAND: Kyra Bosma, Timon Boswinkel, Koen Masteling.

WOUDENBERG: Wieke Dekker, Viann Kooijman, Veerle Lindhout.

HOEVELAKEN: Jonne Drost, Donna Latour, Stella Schaap, Willemijn Tukker.

ACHTERVELD: Twan Eijpe, Bram Steenkamp.

SCHERPENZEEL GLD: Thom de Gooijer, Maarten Plomp,

Vwo

AMERSFOORT: Bente Abma, Jurriën van Asten, Casper van den Berg, Fleur van den Bogaert, Tim Bollen, David Bos, Emma Cretier, Lotje Cuperus, Dien van Dijk, Bram Dijkstra, Niels van Doleweerd, Casper Donker, Lucas Draijer, Anouk van Drie, Margot Drullman, Inger Ebeling, Stijn van Eeckhoutte, Sofie van Goor, Auke de Graaf, Niels van de Graaf, Harriët de Groot, Laurens de Hamer, Anne Hogenboom, Sjoerd Houweling, Pepijn Huis in 't Veld, Ronja Immerzeel, Iris van Ingen, Django Joosten, Mirte Keijzer, Jelle van Keimpema, Josje van Klaveren, Roos Knijff, Leo Mahieu, Eline Massier, Julie Mignot, Liesbeth Nanninga, Cilia Niers, Isabel van Ommen, Lara van Oostveen, Marloes van Os, Stijn Overmars, Renee Pullen, Myrthe van Rijckevorsel, Merel Rijsbosch, Jelle Room, Sabien Rouwenhorst, Bart Ruempol, Bas Rutteman, Luuk van Santen, Marit Smit, Steven Snijders, Daan Somers, Lotte Somers, Jurriaan Stegenga, Melanie Timmerman, Jasper van Vugt, Marjolein van Vulpen, Malika van de Weerd, Els Weinans, Sylvie van Wijk.

HOEVELAKEN: Esmee van Beek, Jeanne van Rijssen, Sophie Verhulst.

HOOGLAND: Nimo Beeren, Josine Buiskool, Suzanne Pluym.

BUNSCHOTEN SPAKENBURG: Renée Botterblom.

SOESTERBERG: Bas van de Coevering.

LEUSDEN: Hidde van Dijck, Asmara Drachman, Annemarie Eggenkamp, Roxane van Gils, Mika de Graaff, Savanna Kok, Bas Kruit, Vitali Lambregts, Suus Lieshout, Matthijs Pon, Tom Senden, Femke Tolboom, Boris Uitham, Firmin Stroo.

WOUDENBERG: Sophie van Eck,

ACHTERVELD: Sven Eijpe

STOUTENBURG: Ninke Feenstra,

HOOGLANDERVEEN: Tess Steenbeek

HET NIEUWE EEMLAND

Vmbo-tl

AMERSFOORT: Lina Arja, Jordy Beijer, Eva Dieten, Ewout van Driel, Fleur Drontmann, Anouk Flapper, Sandra Haitsma, Floor van de Hoef, Tobias van den Hoogen, Dana de Jong, Tess Koopmans, Carlijn Kraakman, Diederick ter Laak, Sven Lund, Raoul Nanninga, Noah Nijhuis, Nienke Oude Vrielink, William Potter, Mink Rietveld, Zoë van Riezen, Pepijn Stas, Thijs Versteeg, Olivier van der Voort, Timo de Vries, Delilah Zetzema

HOOGLAND: Tess van Binnendijk

HUIS TER HEIDE: Henk Netten, Jana Hoeré

LEUSDEN: Colin Bakker, Sanne van Burgsteden, Daphne van der Donk, Beau den Hartog, Yaêl van Leijenhorst, Emma Müller, Willem Nijlant, Nina Parie, Samantha Razoki, Marcus Soliman, Sietse de Vries

SOEST: Phlox van Dam, Tamara Marteijn, Danny Meerding, Tristan Olff, Youp Overtoom, Julian van Rouwendaal, Marthijn van Schalkwijk, Lukas Wouters, Ivo Zethof

SOESTERBERG: Rocky de Bruijne, Sanne Hielema, Sietze Hoekstra, Kevin Klijn, Angela van Laar, Julia Mastenbroek, Anouk Muijsert, Isa van Mullem, Sanne van Oest, Alex Vet

WOUDENBERG: Merith van den Berg, Stefan van Dieten, Joey van Doorn, Jip Jansen, Rowald Pul, Laura van Rooij, Daan van Voskuilen, Sanne van Voskuilen, Jennifer Wilbrink

Havo

AMERSFOORT: Harm Anneveldt, Britt Bossers, Cayen Can, Melvin van Eijndhoven, Josephine Emmens, Daan Harmsen, Suzan Heerschop, Karmijn Hilbers, Jelle Hoogenberg, Martijn Kemmeren, Evelien Kock, Steffi Kröger, Bas Kuiper, Tessa Luijben, Luuk Nieuwdorp, Marieke Rademaker, Tara Ramdaras, Clara Ravestijn, Teun Reichart, Jorn Topper, Marit van der Valk, Bart van Veen, Doortje van der Vegt, Annemieke Verhoeve, Suzan Versnel, Sjoerd Vink, Lenneke de Vries, Aster van der Werff, Tom Westerhof, Marley Roos Zetzema

HOEVELAKEN: Maarten Bruins, Rick Bruins, Brandon van Kleef, Rolf de Lange, Sander Prins, Jurrijn van de Rest, Hugo Schotanus, Maarten Tomassen

HOOGLAND: Lieke van Breukelen, Manouk Legierse, René Noortman, Geordi Rugenbrink, Wim Vonk

HOOGLANDERVEEN: Emilie van den Ende, Luc Jagtenberg, Lisa Kok

LEUSDEN: Steven van Alphen, Manon Brunott, Nikita Daals, Bjorn Frank, Lester van Gils, Femke Jager, Maaike Osinga, Yara Peters, Stefan Slagter, Anouk Teijema

MAARN: Annefleur van Norel

SOEST: Max Bloks, Iris Bos, Bo Clavaux, David van Houdt, Demie Roest

SOESTERBERG: Caroline Huijbregtse, Nadine Janssen, Ravenna de Jong, Lars van Kouwen, Arvid Olink, Naomi Tammer, Tim van Thiel, Roxanne Vos,

WOUDENBERG: Amber Boshuis, Femke Leereveld, Sjoerd van Nimwegen, Sander Willekes

Vwo

AMERSFOORT: Jelle van Andel, Eline Baltussen, Hanne van Beuningen, Joy Blok, Joachim Boersen, Pieta Hardeman, Marlène Heinen, Jessie Huiden, Isabelle Kik, Lisanne van de Kleut, Nathalie Koorn, Leona van Koppen, Kim Laane, Roxana de Nie, Christa van Oorschot, Lotte Op de Laak, Chantal Paffen, Kirsten van der Sijs, Beau Sluiter, Emma Spoor, Yoran Tomassen, Marius Valk, Hebe Willems, Bo Zwanenburg

HOEVELAKEN: David Eissens, Merijn Hazeleger

HOOGLAND: Stan Bongers, Jesper Smink, Imme Theunis

LEUSDEN: Mies Brons, Iris Dröge, Ryanne Ietswaard, Martijn Stam

MAARSBERGEN: Ruben Verweij

SOEST: Lorenz van Schalkwijk

SOESTERBERG: Nikkie Kaarsgaren

WOUDENBERG: Marco Cortus, Vivian de Kok, Lisa Kranendonk, Perry de Kruif, Kaj Meekma, Simon van Oosterom, Joël Wona

Gymnasium

AMERSFOORT: Else Bakker, Hanneke Douwes, Cecile Ikink, Eduard van der Kooij, Lars van der Weide

HOEVELAKEN: Julia Collignon

LEUSDEN: Victor Bonekamp, Desi van der Kleijn, Julia Leenders

SOESTERBERG: Ludo Diender, Thomas Sukking

WOUDENBERG: Alyssa Graafmans, René Moesbergen, Demi Renes, Lotte van Rossum, Luke Velderman, Julia van Voskuilen

FAREL COLLEGE

Atheneum

HOOGLANDERVEEN: Meliha Agdere

HOOGLAND: Ilona Vriend Cum Laude

AMERSFOORT: Fabiënne Buijs, Yuan Druijff, Esmée van Eck, Kaylee van Ee, Jasper Groenewoud Cum Laude, Iris Hoekstra, Emma Houwaart, Nathan Houwaart, Amber van Iddekinge, Calvin Isidora, Romy Janssen, Jolijn Kersbergen Cum Laude, Gerard Kock, Sabrine Lazaar, Maaike Messelink, Auke Molenkamp, Danielle Nieuwelink, Dre van Oorschot Cum Laude, Kevin Otte, Nikky Post, Myrthe Rietkerk, Dionne Steenbeek, Aron Tiemessen, Kilian van der Vlist, Marco van Westerlaak.

LEUSDEN: Lotte van Doorn

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG: David de Graaf

NIJKERK: Lindsey Horst, Antoine de Groot, Ivar Spoel

NIJKERKERVEEN: Noah Schütten

LEUSDEN: Nynke van der Helm

ACHTERVELD: Thomas van de Grootevheen, Guido van Ruitenbeek, Roel Belt, Jur Boots

ZEEWOLDE: Sven Mol

SOEST: Inge Mostard, José Visser

HAVO

AMERSFOORT: Merel Baaij, Marije Bakker, Diana Beijn, Tom Blokland, Jordy Brandsen, Thijs Breukelaar, Willemijn Broekhuizen, Stan Bruinvelds, Cherie Chen, Vincent Creveld, Melvin Deijs, Sanne Derksen, Noortje ter Ellen, Eisse-Marten Folkersma, Cris Fugers, Danique Gerrits, Mohamed Hassan Farah, Jessie van der Heijden, Aliyah Hoekstra, Astrid Hoogenboom, Ruya Houssein, Yong Hua Hu, Manon Jansen, Gioya de Jong, Daniëlle de Jong, Hannah de Jonge, Yoram van de Kamp, Marte Kamsteeg, Rhett van Korlaar, Esther de Lang, Vera Leidelmeijer, Haroun Lemaalem, Tyrza Mulder, Roel Oosterboer, Emma Otten, Tom Pieterse, Rozemarijne Pilon, Iris van Raalte, Guy Rigler, Titia Ruiter, Mike Scheerder, Gerben Schipper, Sarah Schwarte, Luca Silva, Maaike Steenkamp, Levi Strijker, Emma te Walvaart, Jasper Wijnands, Britt van Wonderen, Aron Wouda, Jordi Zwiggelaar.

LEUSDEN: Thijmen Bakker, Jelle Kroon, Tyler Rasink, Bruno Stemvers.

ACHTERVELD: Kay van Wieringen.

SOEST: Susanne Blijleven.

HOEVELAKEN: Jan-Guus Boringa.

HOOGLAND: Lotte van de Grootevheen, Alisha Kelder, Roy Kruyt, Emil van der Maas, Thom van Middelaar, Sven Rijbroek, Kevin Witlam, Bente van de Wetering, Larsse Vink.

HOOGLANDERVEEN: Celine van Weel.

MAVO

AMERSFOORT: Hanane Aaliou, Chaima Aaliou, Jara Adelaar, Yasin Agba, Wail Airaki, Zakaria Amine, Mira Antenbrink, Patrick Appelo, Harun Arik, Noortje Arts, Makbule Aslan, Bernice Beckford, Loïs Bergsma, Britt Besseling, Acoya Birsak, Martine Boerema, Eline Born, Jens Born, Evert Bos, Mika Bosman, Ibtissame Boughalab, Anouk van den Brink, Niels van den Brom, Dave van den Burg, Dyonne Dekkers, Isra Demir, Zoë van Ditmarsch, Joaquin Eijgenraam, Betül Erbil, Kjettil Evers, Sohail Farkish, Ilse Fluit, Andhika Galihargianto, Floren Gerrits, Melvin de Graaf, Tobin Griffioen, Ali Habibi, Laszlo Hagen, Bram Haverkamp, Milad Haydari, Bas van den Hengel, Nathan van't Hof, Dylan Hollemans, Twan Hoonhorst, Youri Houtveen, Arlaine van Huffelen, Steffren Hulst, Cynthia Ignacioz, Naufal El Iraki, Nick Jansen, Ayoub El Kaoui, Onur Kayapinar, Fay Khaleghi Yazdi, Amy van Kooij, Marco Koudijs, Wimfred van der Kreeft, Thessa de Kruijf, Jennifer Kruit, Shamara Lam, Jelle Landman, Valesca Langenberg, Yasmine Lefti, Omar Lemaalem, Yassine Lemaalem, Annika Ligthart, Youri van Lingen, Denise van Lingen, Nigel Lochtenberg, Joël Meester, Robert Meijer, Ties Morelisse, Esmee Mulder, Carmen Muskita, Rawand Najeb, Abdellah Nibou, Ryan Okudan, Sabine van Ooik, Kai Prins, Sabrine Raaijmakers, Giovanni de Ruiter, Ivanne Santing, Dyann Schoneveld, Eric Schrikker, Merel van der Sluijs, Lena Smit, Wytze Snippe, Sanne Lotte Snoek, April Spelt, Björn Steenbeek, Eva Steenkamp, Dave Strijker, Laure Sulpice, Luc Swildens, Atilla Tolan, Elif Tomris, Amber Traa, Jordy Tuncer, Sander Valkenberg, Fabian Veenvliet, Lisa Venema, Bram Vonk, Jaro Vringer, Sam Wanjon, Amanda Weerheim, Bas Wiedemeijer, Lizge Yokus, Abdelhak El Yousfi, Anne Zijderveld, Stefan Zondervan, Jordy van Zwol.

GUIDO DE BRES

Nog niet binnen

MAVO MUURHUIZEN

Nog niet binnen

´T HOOGHE LANDT

Nog niet binnen

HET VAKCOLLEGE

Nog niet binnen

MAVO TRIVIUM COLLEGE

Nog niet binnen

PRISMA COLLEGE

Nog niet binnen

STEDELIJK GYMNASIUM JOHAN VAN OLDEBARNEVELT

Gymnasium

AMERSFOORT: Freek Hendrik Dirk Arts; Josephine Stephanie van Asbeck; Sofia Assarrar; Julia Maria Bakker; Michaël Marius Daniël Bazelmans; Atousa van Beek; Elise Josephine van Berkel; Maureen van den Bosch; Emma Janine Bosman; Joost Arjan Broers; Samuëlle Eva Nina Bruggink; Marlotte Christina Brundel; Sophie Hélène Maria Cramer; Dorothé Catherine van Dolderen; Tamara van Ek; Terri Alisa Engbers; Hubertus Jan van Erp; Joseph Johan Ignace Franssen; Thomas Bastiaan van der Geugten; Lars Groeneveld; Fleur Marthe Dery Groenevelt; Lukas Max Ernst Groenevelt; Johanna Franciska Helena Martijntje Helmink; Bram Robert Rubijn van den Heuvel; Eliza Diny Kayleigh Hobo; Anna Adriana Hoogenberg; Zoë Greetje Hermine Huizing; Lisanne Louise Doryanne Jansen; Merel Eva de Jong; Helin Kaplan; Huib Jan Heinte Knol; Mare Hildegard Köllen; Guus Kooi; Maartje Anna Linde van de Koppel; Katherine Yeske Maria de Kruiff; Lynn Michelle Kruijsdijk; Niels Kuil; Lester Johannes Lardenoije; Cas Daniël van Leeuwen; Heleen Femke van Leur; Tom Leendert Willem van Lieshout; Allard Nantko Roelf Lubbers; Quincy Maxwell Muskita; Ries Wouter Meijssen; Vosse Bernardus Meijssen; Quinten Xander Michels; Thomas Mijnders; Nina Charlotte Morks; Noa Dolores van Overbeeke; Marlijn Peuker; Decinta Qiessa Putri Postema; Jip Karlijn van der Rest; Douwe Pieter Rietveld; Mian Eline Stans de Ronde; Emilie Eleonora Maria Roosen; Jasper Albert van Rosendaal; Margaux Maud Anna Zjuuljèt Rosier; Koen Schrijver; Twan Stegeman; Annemieke van Straalen; Max Gerrit Sträter; Sophie Isabelle Tiel Groenestege; Eleonora Johanna Maria ten Veen; Victor Jozef Verbist; Lieve Antonia Verhoeven; Govert Vermeer; Tarifa Maria Versteeg; Noa van de Visch; Colleen Janneke Maria de Vries; Karlijn de Vries; Josephine Gratia Waslander; Frederik Hotze van der Weij.

BAARN: Jasmijn Juliët Gaarenstroom; Charlotte Louise Merks; Annelotte Daniëlle Röell.

BILTHOVEN: Diederik Joris Martinus Meijer.

HOEVELAKEN: Renske Martine Blaas; Johanna Elisabeth Diepeveen; Anne Fleur Noordzij; Femke Anna Louise Oosterbaan Martinius.

HOOGLAND: Joost Maarten Maria van Gemert; Rutger Corné Heinsius; Valentijn Stein Swank.

HOOGLANDERVEEN: Devin Tyron Levi Schoor; Marjolein Ingelot Uittenbogaard.

HUIS TER HEIDE: Kevin Piet Jan van Steenis.

LEUSDEN: Sebastian van Andel; Marnick Jóan Anten; Lieke Naomi van Baardewijk; Tom Eymann; Nienke Sofie Feirabend; Matthijs Arjan Hellinghuizen; Isabelle Nathalie Hooijer; Maxime Kluvers; Martijn Guus-Jan Kobes; Amber Kooijman;

Charles Tchang Ardi Meijer; Jordy Ossendrijver; Rosan Sophia Pronk; Michiel Benjamin Renkema; Jelle Jasper Teijema; Nina Zwart.

MAARN: Christian Francesco Primavera.

NAARDEN: Aniek Johanna de Vos tot Nederveen Cappel.

NIJKERK: Thijs Ferwerda; Frank Reinout Groen; Christan Remco Hakkert; Jelle Willem Paul Thies; Britte Fleur van der Vliet; Britt Annika Groot; Jardi van Hoppe; Robin Alexander de Pender; Chris Augustinus Hermanus Remijn.

SOEST: Erik Peter Jan Ambergen; Ilse Marieke de Boer; Dani Rowan Christiaans; Lydia Juliëtte Hallie; Louise Isabel Heringa; Marieke Anna Hoff; Meredith Nadine Hom; Coen Christiaan Jansen; Esmée Rianne Janssen; Guusje Juijn; Stijn Josias Rotman; Nadia Iris ter Steeg; Teun Leendert Verweij.

SOESTERBERG: Lamba Tamana; Bastiaan Maarten Vroege; Carlos Zieleman.

ZEIST: Sterre Valentine Bult; Lorraine Antoinette Putman; Esther Isabelle van Rijssen.

ZWOLLE: Anna-Marij Hubrina Bergwerff.

VAN LODENSTEIN COLLEGE

Nog niet binnen

VATHORST COLLEGE

Nog niet binnen

Verras uw geslaagde met een advertentie in deze krant, kijk hier hoe.